Displeja vitrīnas ledusskapis 500 litri 3 plaukti Melns un nerūsējošais tērauds | Adexa HL1200B3
EAN: 5056465044573
Original price was: 2529,00 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (bez PVN)
Profesionāls atdzesēts izstādes ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība aukstuma izstādes vienībai. Ideāls ledusskapis uz letes komerciālai lietošanai.
- Tilpums: 497L
- 3 plaukti
- Nerūsējošā tērauda spoguļota pamatne
- LED apgaismojums
- 0 līdz +10°c
- Ventilēta dzesēšana
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu enerģijas etiķeti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu tehnisko zīmējumu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1300 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 170 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 497 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 450W |
| Plaukti | 3 |
| Krāsa | Melnas malas / Nerūsējošā tērauda priekšpuse |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | 0°C līdz +10°C |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
