Komercijas letes ledusskapis ar augšējo malu 4 durvis 2240x700x950mm | Adexa T227RBL4
EAN: 5056850823622
Original price was: 2352,81 €.1011,71 €Current price is: 1011,71 €. (bez PVN)
Letes dzesētājs ar 4 nerūsējošā tērauda cietām durvīm un 4 riteņiem komplektā. Šim letes ledusskapim ir arī virkne noderīgu funkciju, kas noteikti padarīs dzīvi jūsu ēdināšanas un profesionālajā restorāna virtuvē ievērojami vienkāršāku.
- Pilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda.
- Pārskatāmas pašaizverošās durvis
- Pilna garuma nerūsējošā tērauda rokturis
- Digitālais termostats
- Ventilēta dzesēšana
- Automātiska atkausēšana
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 950 mm |
| Platums | 2240 mm |
| Svars | 120 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 546 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 4 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 350W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 4 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 2.89kWh/24h |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
