1200lt Komerciālais saldētājs No nerūsējošā tērauda Vertikālais skapis Ar divām stikla durvīm Ventilēta dzesēšana | Adexa F1200VGLASS
EAN: 5056465037735
Original price was: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes divdurvju vertikāls komerciālais ledusskapis ar ļoti lielu lietojamu dzesētu uzglabāšanas tilpumu, izturīgiem riteņiem ērtai pārvietošanai un lietotājam draudzīgām vadības ierīcēm precīzai temperatūras regulēšanai. Šis divdurvju profesionālais vertikālais saldētava par izdevīgu cenu.
- Ārējie izmēri (PxDzA): 1340 x 845 x 2000 mm
- Iekšējie izmēri (PxDzA): 1220 x 680 x 1380 mm
- Tilpums: 1173 litri
- Temperatūra: -18°C līdz -20°C
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilēta dzesēšana
- Ar manuālu atkausēšanu
- CFC brīvs dzesētājs un putas
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- 60 mm biezas izolācijas labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašslēdzošas durvis
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds 430
- Materiāls (iekšpuse): Reljefēts alumīnijs
- HC dzesētājs
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietošanas instrukciju
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķetes
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 810 mm |
| Augstums | 2010 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 185 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 1200 litri (bruto) / 891 litri (neto) |
| Durvis / Atvilktnes | 2 stikla durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 710W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 vai 2xGN1/1 |
| Plaukti | 6 iekļauti |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Rokasgrāmata |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | -18 līdz -20°C |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas klase | D |
| Iekšējās dimensijas | 1220x680x1390 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
