Displeja vitrīna ledusskapis ar izliekto priekšpusi, 400 litri, 3 plaukti, melns un nerūsējošs tērauds | Adexa HL1200S3
EAN: 5056850802009
Original price was: 2438,09 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts vitrīnas ledusskapis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Laba cenas un kvalitātes attiecība ledusskapja vitrīnas vienība. Ideāls galda vitrīnas ledusskapis komerciālai lietošanai.
- Tilpums: 400L
- 3 plaukti
- Nerūsējošā tērauda spoguļota pamatne
- LED apgaismojums
- 0 līdz +10°c
- Ventilēta dzesēšana
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu enerģijas marķējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu tehnisko zīmējumu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1300 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 155 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 400 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 360W |
| Riteņi | 4 |
| Plaukti | 3 regulējami |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un rūdīts stikls |
| Krāsa | Melnas malas / Nerūsējošā tērauda priekšpuse |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | +2°C līdz +10°C |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
