Komercijas elektriskā fritiere 2×6 l, 5kW, galda | Adexa IEF82
EAN: 5056850828184
Original price was: 205,28 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā dubultā tvertne fritiere. Neticami ietaupa vietu ar savu platumu, taču tai ir liela ietilpība – 2×6 litru tvertnes. Ideāla iekārta augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanai vai ēdnīcai. Šobrīd lieli atlaides ietaupījumi par šo izdevīgo cenu.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 550 mm |
| Svars | 8 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Tilpums | 2×6 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2x2500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 grozi (170x195x105 mm) |
| Temperatūra | +60°C līdz +200°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls ēdienu un čipsu sildītājs 1xGN1/1 | Adexa EFC01B
In stock
Original price was: 241,95 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
