Komercijas gludeklis 730x470x240mm 4.4kW elektrisks | Adexa IWG820
Original price was: 328,60 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (bez PVN)
Jaudīgs un uzticams, šis profesionālais tērauda grils ir aprīkots ar plašu gludu tērauda gatavošanas virsmu, kas ideāli piemērota brokastīm, pusdienām vai vakariņām. Smagās konstrukcijas elementi nodrošina ātru uzsildīšanu un vienmērīgu siltuma sadalījumu pa plašo grila virsmu. Vienkārša termostata vadība ar regulatoru un noņemama tauku savākšanas atvilktne padara šo restorāna grilu ļoti viegli lietojamu, tīrāmu un uzturamu. Šis ēdināšanas cepšanas virsma ir neticami izdevīgs pirkums pašreizējā atlaides cenu piedāvājumā.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 470 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Platums | 730 mm |
| Svars | 34 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Gluda virsma |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2x2200W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Biezums (plāksne) | 8 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā friteze viena 16 litru 5kW brīvi stāvoša | Adexa HEF161C
In stock
Original price was: 607,05 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 321,38 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
