Display pudeļu dzesētājs stāvus divviru durvis 745 litri Apgaismots augšējais panelis | Adexa SC760FA
2212,03 € Original price was: 2212,03 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (bez PVN)
Pilna augstuma vienas durvis komerciāls aizmugures bāra pudeļu dzesētājs, ideāli piemērots lietošanai jebkurā veikalā, bārā vai lielveikalā. Ierīcei ir stilīgs melns ārējais apdare ar dubultstikla, pašslēdzošām stikla durvīm, un priekšējie ventilācijas atveres ļauj kabinetu iebūvēt esošā komerciālā zonā. Interjers ir apgaismots ar energoefektīvu LED apgaismojumu, ko papildina spoguļota iekšējā apdare, radot pievilcīgu produktu izstādi. Ar 13 amp spraudņa savienojumu ierīci var vienkārši pievienot lietošanai. Lūdzu, ņemiet vērā: Ņemot vērā darbības trokšņa līmeni, šis produkts var nebūt piemērots mājas lietošanai.
- Bez sala dzesēšanas sistēma, automātiska atkausēšana
- Universāls ritenis, priekšējais ritenis ar bremžu funkciju, viegli fiksējams
- Augsti efektīvs kompresors ar ātru dzesēšanas ātrumu
- Elektroniska temperatūras kontrole
- Automātiska kondensāta ūdens iztvaikošanas sistēma
- Automātiska aizvēršanas sistēma, siltuma saglabāšana un enerģijas taupīšana
- Pilns LED apgaismojums, uzlabo preču izstādes efektu
- Plaukti regulējami dažādu izmēru precēm
- Tempered stikls
- Plastmasas pārklāti plaukti
- Elektroniska temperatūras kontrole
| Dziļums | 616 mm |
| Augstums | 1900 mm |
| Platums | 1120 mm |
| Svars | 108 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 745 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Durvis | 2 eņģu rūdīta stikla durvis |
| Plaukti | 8 |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Ventilatora dzesēšana |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +1°C līdz +10°C |
| Apgaismojums | Pilnīgas LED gaismas |
| Materiāls (ārpuse) | Pulverkrāsota tērauda plāksne |
| Enerģijas patēriņš | 975 kWh/gadā |
| Iekšējās dimensijas | 1040x508x1439 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Profesionāls ledusskapis ar divām stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21VG
In stock
Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Tirdzniecības ledusskapis ar 3 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS31VG
In stock
Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
