Smagās slodzes panīni kontakta grils ribots 1.8kW | Adexa IEG811R
252,78 € Original price was: 252,78 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Profesionālā cepšanas panna nerūsējošais tērauds 8''/200mm | Adexa SE32004
45,92 € Original price was: 45,92 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
Aizmugures bāra pudeļu dzesētājs 1 eņģu durvis 148 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa LG128B
SKU:
LG128B
EAN: 5056850829495
914,99 € Original price was: 914,99 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes komerciāls aizmugures bāra ledusskapis ar augstas kvalitātes kompresoru un digitālu termostatu. Ļoti vietu taupošs zem letes alus ledusskapis. Šis mazais bāra ledusskapis ir profesionālai ēdināšanas lietošanai.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 520 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 48 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 138 litri (neto) / 148 litri (bruto) |
| Durvis / Atvilktnes | 1 eņģu durvis (pašatverošas) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 180W |
| Plaukti | 2 regulējami |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitālā temperatūras kontrole ar LED displeju |
| Apgaismojums | Horizontāls LED |
| Slēdzene | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 1,5 kWh/24h |
| Iekšējās dimensijas | 520x385x700 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Tirdzniecības ledusskapis ar 3 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS31VG
In stock
Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
