Smagās klases dubultais XL panīni kontakta grils Ribots 4.4kW divu zonu | Adexa HEG813E
585,57 € Original price was: 585,57 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (bez PVN)
Komerciālais Gaisa Tējkanna Pumpis 5 litri | Adexa APD050
88,80 € Original price was: 88,80 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Alus pudeļu dzesētājs Stikla durvis 98 litri Melns | Adexa BC98D
SKU:
BC98D
EAN: 5056465081639
460,97 € Original price was: 460,97 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
85 litru komerciāls kompresora dzesētājs, ko var izmantot kā viesnīcas minibāru, bāra alus ledusskapi, pudeles dzesētāju vai parastu stikla durvju ledusskapi.
- Modernas termoelektriskās dzesēšanas tehnoloģijas un siltuma cauruļu tehnoloģija.
- Mehāniska temperatūras kontrole ar regulējamu termostatu
- 3 plaukti ledusskapja nodalījumā
- Mīksta iekšējā apgaismojuma
- Durvis ar reverso atvēršanas iespēju – pa kreisi vai pa labi
- +3°C līdz +10°C
Sīkāka informācija pieejama sadaļā ‘Specifikācija‘.
| Dziļums | 477 mm |
| Augstums | 834 mm |
| Platums | 450 mm |
| Svars | 21 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 98 litri (bruto) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 58W |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +1°C līdz +10°C |
| Apgaismojums | Iekšējā apgaismojuma |
| Trokšņa līmenis | 39 dB(A) |
| Enerģijas patēriņš | 83 kWh/gadā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
