Aukstumiekārta ar darbagaldu 2000mm 9xGN1/3 Dziļums 380mm Nerūsējošā tērauda vāks | Adexa VRX2000380SS
Original price was: 1166,23 €.501,48 €Current price is: 501,48 €. (bez PVN)
Šī augstas kvalitātes dzesētā virsma ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju dienu no dienas visās ēdināšanas iestādēs. Ideāli piemērota restorāniem, ātrās ēdināšanas veikaliem, līdzņemšanai, delikatesēm, sviestmaižu bāriem u.c. Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, lai nodrošinātu augstu uzticamības, veiktspējas, stila līmeni un izcilu cenas un kvalitātes attiecību.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka GN pannas un vāki NAV iekļauti ierīces pārdošanā. Lieliski piemērota visu jūsu sastāvdaļu, sasmalcinātu dārzeņu, salātu un citu produktu dzesēšanai un ērtai pieejamībai maltīšu garnēšanai, sviestmaižu, picu gatavošanai un tamlīdzīgi.
Tai ir pilnībā regulējams temperatūras regulators un viegli kopjama augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda korpuss.
- Digitālais displejs
- Digitālais termostats
- Elektroniskā temperatūras kontrole
- Korpuss izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda AISI 304
- Ar nerūsējošā tērauda vāku
- Bez CFC dzesēšanas šķidruma
- Noapaļoti iekšējie stūri
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 395 mm |
| Augstums | 281 mm |
| Platums | 2000 mm |
| Svars | 29kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 9xGN1/3 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 185W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/3 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
