Picas letes 3 durvis Granīta virsma Dziļums 800mm | Adexa PZ36
EAN: 5056465011193
Original price was: 3290,30 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes komerciāls dzesēšanas picas sagatavošanas galds no nerūsējošā tērauda ar 3 durvīm un 1 plauktu katrā durvī. Granīta darba virsma, ventilēta dzesēšana un automātiska atkausēšana. Temperatūras diapazons no +2 līdz +8°C ar digitālu displeju. Ideāls profesionāls papildinājums jebkurai picērijai.
- CFC brīvs dzesētājs un putas
- Pilnīga iekšējā un ārējā konstrukcija no AISI 304 nerūsējošā tērauda karkasa
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Apakša ar noapaļotām malām vieglai tīrīšanai
- Iekļautas riteņi
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 800 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Platums | 2020 mm |
| Svars | 302 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 580 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 350W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiski |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Darba virsma | Granīts |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | Jā |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
