Tirdzniecības saldētava vertikāls skapītis nerūsējošais tērauds 700 litri Viena durvju GN2/1 Statiskā dzesēšana | Adexa GN70AF
EAN: 5056850823660
Original price was: 2546,27 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (bez PVN)
Ļoti uzticama tirdzniecības vienu durvju skapja saldētava ar ventilētu dzesēšanu, kas labi piemērota gandrīz jebkuram ēdināšanas uzņēmumam, tostarp restorāniem, maiznīcām, viesnīcām un līdzīgiem. Patiesa rūpnieciskā saldētava par izdevīgu cenu!
- Izstrādāta un ražota atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem uzticamībai un veiktspējai
- Digitālais termostats
- Tīrs darbības troksnis
- Daudzveidīgas uzglabāšanas iespējas
- Spēcīga un vienmērīga dzesēšana
- Augsta veiktspēja ar zemāku patēriņu (videi draudzīga)
- Viegli tīrāma
- Videi draudzīga GWP zema putu premium 60mm izolācija
- Augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda 304 iekšpuse un ārpuse
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- Gastronorm standarta izmērs, piemērots GN2/1 vai GN1/1 pannām
- Regulējamas, traipus izturīgas pārklātas plaukti – ilgāka kalpošana, viegli tīrāmi
- Aizslēdzamas, pašvērtējošas durvis ar magnētiskām blīvēm
- Stipras regulējamas nerūsējošā tērauda kājas vai riteņi ar bremzi
- Augšpusē uzstādīta noņemama, piespiedu gaisa dzesēšana vieglai apkopei un remontam
- Automātiska atkausēšana un atkausēšanas ūdens iztvaikošana
- Atkritumu siltuma atgūšanas tvaika sildītājs
- 4 riteņi iekļauti
- 3 režģi un sliedes/ceļveži uz durvīm iekļauti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 863 mm |
| Augstums | 2043 mm |
| Platums | 700 mm |
| Svars | 110kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 700 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 1 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 420W |
| Riteņi | 4 |
| Plaukti | 3 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C līdz -22°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
