Smagās slodzes panīni kontakta grils ribots 1.8kW | Adexa IEG811R
252,78 € Original price was: 252,78 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Profesionālā cepšanas panna nerūsējošais tērauds 8''/200mm | Adexa SE32004
45,92 € Original price was: 45,92 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
Aizmugures bāra pudeļu dzesētājs 1 eņģu durvis 148 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa LG128B
SKU:
LG128B
EAN: 5056850829495
914,99 € Original price was: 914,99 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes komerciāls aizmugures bāra ledusskapis ar augstas kvalitātes kompresoru un digitālu termostatu. Ļoti vietu taupošs zem letes alus ledusskapis. Šis mazais bāra ledusskapis ir profesionālai ēdināšanas lietošanai.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 520 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 48 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 138 litri (neto) / 148 litri (bruto) |
| Durvis / Atvilktnes | 1 eņģu durvis (pašatverošas) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 180W |
| Plaukti | 2 regulējami |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitālā temperatūras kontrole ar LED displeju |
| Apgaismojums | Horizontāls LED |
| Slēdzene | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 1,5 kWh/24h |
| Iekšējās dimensijas | 520x385x700 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Profesionāls ledusskapis ar divām stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21VG
In stock
Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
