Komercsaldētava vertikāla skapja nerūsējošais tērauds 1400 litri Divas durvis GN2/1 Statiskā dzesēšana | Adexa GN140AF
EAN: 5056850823677
Original price was: 3867,73 €.1643,02 €Current price is: 1643,02 €. (bez PVN)
Ļoti uzticama komerciāla divdurvju skapja saldētava ar ventilētu dzesēšanu, kas labi piemērota gandrīz jebkuram ēdināšanas uzņēmumam, tostarp restorāniem, maiznīcām, viesnīcām un līdzīgiem. Patiesa rūpnieciskā saldētava par izdevīgu cenu!
- Izstrādāta un ražota atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem uzticamībai un veiktspējai
- Digitālais termostats
- Trokšņa līmenis zems
- Daudzveidīgas uzglabāšanas iespējas
- Spēcīga un vienmērīga dzesēšana
- Augsta veiktspēja ar zemāku patēriņu (videi draudzīga)
- Viegli tīrāma
- Videi draudzīga GWP zema putu premium 60 mm izolācija
- Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds 304 iekšpusē un ārpusē
- Apaļi iekšējie stūri vieglai tīrīšanai
- Gastronorm standarta izmērs, piemērots GN2/1 vai GN1/1 pannām
- Regulējamas traipus izturīgas pārklātas plaukti – ilgāks kalpošanas laiks, viegli tīrāmi
- Aizslēdzamas, pašvērtējošas durvis ar magnētiskām blīvēm
- Stipras regulējamas nerūsējošā tērauda kājas vai riteņi ar bremzēm
- Augšpusē uzstādīta noņemama piespiedu gaisa dzesēšana vieglai apkopei un remontam
- Automātiska atkausēšana un atkausēšanas ūdens iztvaikošana
- Atkritumu siltuma atgūšanas tvaika iztvaicētājs
- Iekļauti 4 riteņi
- Iekļauti 3 režģi un sliedes/vadotnes katrām durvīm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 830 mm |
| Augstums | 2043 mm |
| Platums | 1400 mm |
| Svars | 190 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 1400 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 950W |
| Riteņi | 4 |
| Plaukti | 6 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C līdz -22°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)
