685lt Tirdzniecības ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinets Vienas durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VE
EAN: 5056465032600
Original price was: 1847,60 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Premium klases komerciālais ledusskapis restorāniem, viesnīcām un citām vidēja līdz liela mēroga ēdināšanas iestādēm. Pašlaik lieliska izdevība ar atlaidi.
- Bez CFC dzesētājs un putas
- Ventilēta dzesēšana optimālai gaisa cirkulācijai
- Pilnīga iekšējā un ārējā AISI 304 nerūsējošā tērauda konstrukcija ar noapaļotiem iekšējiem stūriem vieglai tīrīšanai
- 60mm biezas izolācijas slānis labākai energoefektivitātei
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašvērtējošas durvis
- Magnētiskā blīve, kuru var nomainīt bez instrumentiem
- Plaukti un plauktu atbalsti paredzēti 2 x GN1/1 paplātēm vai konteineriem
- Iekļautas riteņi
- Ārējie izmēri: 740 x 830 x 2010mm
- Iekšējie izmēri: 624 x 700 x 1397mm
- Bruto tilpums: 685 litri
- Temperatūra: 0°C līdz +8°C
- 3 plaukti
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
| Dziļums | 830 mm |
| Augstums | 2010 mm |
| Platums | 740 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 685 litri (bruto) / 465 litri (neto) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN2/1 vai 2xGN1/1 |
| Riteņi | 4 grozāmie riteņi (2 ar bremzēm) |
| Plaukti | 3 iekļauti |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | 0°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas klase | D |
| Iekšējās dimensijas | 624x702x1401 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
