Utility ledus lāpstiņa alumīnija 355ml | Adexa LYIS12
11,81 € Original price was: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
2010,91 € Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Aizmugurējais bāra pudeļu dzesētājs 2 durvis 208 litri | Adexa LG198B
SKU:
LG198B
EAN: 5056850829501
1209,11 € Original price was: 1209,11 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)
Komercdzesētājs aizmugurējam bāram ar augstumu 850 mm, kas padara šo alus ledusskapi ideāli piemērotu ievietošanai zem jebkura 900 mm letes. Piemērots jebkuram bāram, restorānam vai viesnīcai, kas prasa profesionālu pudeļu dzesētāju ar vietas taupīšanu.
| Dziļums | 520 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 65 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 208 litri (260-280 bundžas/pudeles) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Durvis | 2 eņģu stikla durvis |
| Dzesētājs | R600a |
| Apgaismojums | LED |
| Slēdzene | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 1,9 kWh/24h |
| Iekšējās dimensijas | 820x385x700 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
