Display Bottle Cooler Upright Single door 338 litres Illuminated top panel | Adexa SC380FA
Original price was: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (bez PVN)
Kompleta augstuma vienu durvju komerciālais pudeļu dzesētājs, ideāli piemērots lietošanai jebkurā veikalā, bārā vai lielveikalā. Ierīcei ir stilīgs melns ārējais apdare ar dubultstikla, pašslēdzošām stikla durvīm un priekšējām ventilācijas atverēm, kas ļauj skapim būt iebūvētam esošā komerciālā zonā. Interjers ir apgaismots ar energoefektīvām LED gaismām, ko papildina spoguļota iekšējā apdare, radot pievilcīgu produktu izstādi. Ar 13 amp spraudni ierīci var vienkārši pievienot lietošanai. Lūdzu, ņemiet vērā: ņemot vērā darba trokšņa līmeni, šis produkts var nebūt piemērots mājas lietošanai.
- Bez sala dzesēšanas sistēma, automātiska atkausēšana
- Universālas riteņi, priekšējais ritenis ar bremžu funkciju, viegli nostiprināms
- Augstas efektivitātes kompresors ar ātru dzesēšanas ātrumu
- Elektroniska temperatūras kontrole
- Automātiska kondensāta ūdens iztvaikošanas sistēma
- Automātiska aizvēršanas sistēma, siltuma saglabāšana un enerģijas taupīšana
- Pilnīga LED apgaismojums, uzlabo preču izstādes efektu
- Plaukti regulējami, lai turētu dažādu izmēru preces
- Tempered stikls
- Plastmasas pārklāti plaukti
- Elektroniska temperatūras vadība
| Dziļums | 616 mm |
| Augstums | 1900 mm |
| Platums | 550 mm |
| Svars | 68 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 338 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Durvis | 1 eņģētas rūdīta stikla durvis |
| Plaukti | 4 |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Ventilatora dzesēšana |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +1°C līdz +10°C |
| Apgaismojums | Pilnīgas LED gaismas |
| Materiāls (ārpuse) | Pulverkrāsota tērauda plāksne |
| Enerģijas patēriņš | 723 kWh/gadā |
| Iekšējās dimensijas | 470x508x1439 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
