Display pudeļu dzesētājs stāvus divviru durvis 745 litri Apgaismots augšējais panelis | Adexa SC760FA
2212,03 € Original price was: 2212,03 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (bez PVN)
Pilna augstuma vienas durvis komerciāls aizmugures bāra pudeļu dzesētājs, ideāli piemērots lietošanai jebkurā veikalā, bārā vai lielveikalā. Ierīcei ir stilīgs melns ārējais apdare ar dubultstikla, pašslēdzošām stikla durvīm, un priekšējie ventilācijas atveres ļauj kabinetu iebūvēt esošā komerciālā zonā. Interjers ir apgaismots ar energoefektīvu LED apgaismojumu, ko papildina spoguļota iekšējā apdare, radot pievilcīgu produktu izstādi. Ar 13 amp spraudņa savienojumu ierīci var vienkārši pievienot lietošanai. Lūdzu, ņemiet vērā: Ņemot vērā darbības trokšņa līmeni, šis produkts var nebūt piemērots mājas lietošanai.
- Bez sala dzesēšanas sistēma, automātiska atkausēšana
- Universāls ritenis, priekšējais ritenis ar bremžu funkciju, viegli fiksējams
- Augsti efektīvs kompresors ar ātru dzesēšanas ātrumu
- Elektroniska temperatūras kontrole
- Automātiska kondensāta ūdens iztvaikošanas sistēma
- Automātiska aizvēršanas sistēma, siltuma saglabāšana un enerģijas taupīšana
- Pilns LED apgaismojums, uzlabo preču izstādes efektu
- Plaukti regulējami dažādu izmēru precēm
- Tempered stikls
- Plastmasas pārklāti plaukti
- Elektroniska temperatūras kontrole
| Dziļums | 616 mm |
| Augstums | 1900 mm |
| Platums | 1120 mm |
| Svars | 108 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 745 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Durvis | 2 eņģu rūdīta stikla durvis |
| Plaukti | 8 |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Ventilatora dzesēšana |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +1°C līdz +10°C |
| Apgaismojums | Pilnīgas LED gaismas |
| Materiāls (ārpuse) | Pulverkrāsota tērauda plāksne |
| Enerģijas patēriņš | 975 kWh/gadā |
| Iekšējās dimensijas | 1040x508x1439 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
