Komercijas krūškurvja saldētava 446 litri Ar cieto nerūsējošā tērauda vāku | Adexa BCBD446
EAN: 5056465094585
Original price was: 965,10 €.415,00 €Current price is: 415,00 €. (bez PVN)
Tirdzniecības kravas saldētava ar lielu iekšējo tilpumu. Šajā atlaides cenā tā ir ideāla profesionāla saldētu pārtikas produktu uzglabāšana restorāniem, viesnīcām, bāriem, kafejnīcām vai jebkurai citai ēdināšanas iestādei.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 735 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 1280 mm |
| Svars | 54 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 446 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 210W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C līdz -22°C |
| Vadība | Mehānisks |
| Apgaismojums | Iekšējais LED |
| Slēdzene | Jā |
| Grozi | 1 iekļauts |
| Trokšņa līmenis | 45dB |
| Vāks | Cieta paceļama (nerūsējošais tērauds) |
| Enerģijas patēriņš | 1,29 kWh/24h |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
