Atdzesēts servera sagatavošanas virsma 2500mm 9xGN1/3 Dziļums 330mm Nerūsējošā tērauda vāks | Adexa VRX2500330SS
Original price was: 1111,06 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (bez PVN)
Šī augstas kvalitātes dzesētā virsmas vienība ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju dienu no dienas visās ēdināšanas iestādēs. Ideāli piemērota restorāniem, ātrās ēdināšanas veikaliem, līdzņemšanai, delikatesēm, sendviču bāriem utt. Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, lai nodrošinātu augstu uzticamības, veiktspējas, stila līmeni un izcilu cenas un kvalitātes attiecību.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka GN pannas un vāki NAV iekļauti vienības pārdošanā. Lieliski piemērota visu jūsu sastāvdaļu, sasmalcinātu dārzeņu, salātu un citu produktu dzesēšanai un ērtai pieejamībai maltīšu papildināšanai, sendviču, picu gatavošanai un tamlīdzīgi.
Tajā ir pilnībā regulējams temperatūras regulators un viegli kopjama augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda korpuss.
- Digitālais displejs
- Digitālais termostats
- Elektroniskā temperatūras kontrole
- Korpuss no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda AISI 304
- Ar nerūsējošā tērauda vāku
- Bez CFC dzesēšanas šķidruma
- Noapaļoti iekšējie stūri
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 330 mm |
| Augstums | 395 mm |
| Platums | 2500 mm |
| Svars | 61 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 9xGN1/3 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/3 |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)
